Ochotnicza Straż Pożarna Wisła Jawornik

Ważne komunikaty

Informacja dla Strażaków OSP JAWORNIK: 22.04.17 godzina 15:00 Ćwiczenia przy Strażnicy OSP Wisła Jawornik. Obowiązuje ubranie koszarowe a MDP dres. Obecność obowiązkowa.

27 Sierpień 2016r. Spotkanie rodzin strażackich
Zapraszamy na spotkanie rodzin strażackich na skoczni w Wiśle Malince w dniu 27.08.2016. Zbiórka przy strażnicy OSP Jawornik o godzinie 16.20.

06 Czerwca 2016r. Wycieczka dla wszystkich druhów
Dnia 25 czerwca planujemy wycieczkę dla wszystkich druhów wraz z rodzinami. Zbiórka o godz. 14 pod wyciągiem Skolnity w Wiśle Centrum. Dojazd/dojście we własnym zakresie. Dla bardzo potrzebujących zorganizujemy transport do wyciągu. Trasa to Skolnity-Jozefula-Soszów (poczęstunek)-Wisła Jawornik. Zapraszamy Serdecznie.

09 Kwietnia 2016r. Uruchomienie nowej strony internetowej
Już jest nowa strona, która na bieżaco będzie informować o naszych wyjazdach, wydarzeniach, imprezach etc. Nowy administrator aż pali się do pracy żeby uzupełniać podstrony o ciekawe informacje z życia i pracy naszej jednostki. Drogi odwiedzający nie zapomnij zostawić wpisu w nowej księdze gości. Zapraszamy do eksploracji.

Wszelkie prawa zastrzeżone.
Materiał zamieszczony na stronie objęty prawami autorskimi
Realizacja: Projektowanie stron www
Administrator: @@@