Ochotnicza Straż Pożarna Wisła Jawornik

Ważne komunikaty

Informacja dla Strażaków OSP JAWORNIK: 22.04.17 godzina 15:00 Ćwiczenia przy Strażnicy OSP Wisła Jawornik. Obowiązuje ubranie koszarowe a MDP dres. Obecność obowiązkowa.

Jednostka OSP Wisła Jawornik kieruje uprzejmą prośbę do wszystkich osób do przekazania 1% podatku na rzecz naszej OSP. Każdy rozliczający się z Urzędem Skarbowym ma możliwość przekazania 1% dla wybranej organizacji porządku publicznego. To cię nic nie kosztuje!!! 1% jest odliczany od sumy którą i tak odprowadzasz do Urzędu Skarbowego. Apelujemy do wszystkich chcących nam pomóc!!! "My Strażacy z OSP w każdej akcji dajemy z siebie 100%!!! Z twojej strony wystarczy 1%" Pomagając nam, być może pomagasz samemu sobie!!! Z góry Serdecznie Dziękujemy!

OSP Wisła- Jawornik Wisła,
ul. Jawornik 41
43-460 Wisła woj. Śląskie powiat: Cieszyński
nr KRS: 0000108620

Wystarczy, że rozliczając podatek od dochodów, które uzyskaliśmy w 2016 roku w zeznaniu podatkowym wpiszemy: 1. We „WNIOSKU O PRZEKAZANIE 1% PODATKU NALEŻNEGO NA RZECZ ORGANIZACJI POŻYTKU PUBLICZNEGO (OPP)”, który znajduje się na końcu każdego zeznania rocznego numer KRS: 0000116212. UWAGA! Nie można pomylić się w numerze KRS, pomyłka oznacza nie złożenie wniosku. 2. W części "INFORMACJE UZUPEŁNIAJĄCE”, wpiszemy „Cel szczegółowy 1%". Wystarczy podać skróconą nazwę jednostki, np. OSP w ……….. i kod pocztowy.

Wszelkie prawa zastrzeżone.
Materiał zamieszczony na stronie objęty prawami autorskimi
Realizacja: Projektowanie stron www
Administrator: @@@